Parę powodów, dla których warto zajrzeć na nasze stoisko

Po raz kolejny Hicron weźmie udział w Akademickich Targach Pracy. Impreza organizowana jest przez fundację Manus oraz Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej. Targi odbędą się w dniach 11-12 marca br. w Zintegrowanym Centrum Studenckim Politechniki Wrocławskiej (budynek C-13 przy wybrzeżu Wyspiańskiego 23/25).

To już XXI edycja Akademickich Targów Pracy, które organizowane są cyklicznie na początku każdego semestru akademickiego od 2003 roku. Targi Pracy to doskonała okazja, żeby nawiązać kontakt z potencjalnymi pracodawcami, dlatego każda edycja przyciąga nawet kilkanaście tysięcy studentów zainteresowanych ofertami coraz większej liczby wystawiających się firm. W tym roku organizatorzy przewidują ponad 80 stanowisk ekspozycyjnych – wśród których nie zabraknie Hicron, lidera integratorów systemów IT.

Na stoisku Hicron będzie można porozmawiać z konsultantami oraz programistami, którzy zdradzą kulisy pracy na projektach oraz opowiedzą o możliwościach rozwoju w firmie. Z kolei osoby z działu HR przedstawią krok po kroku proces rekrutacji w spółce oraz przybliżą wymagania stawiane kandydatom. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Rozmowa z przedstawicielami Hicron to nie tylko możliwość zdobycia cennych informacji o firmie, lecz również okazja do przedstawienia swojej kandydatury na zaproponowane stanowiska pracy. Warto wykorzystać tę szansę, pozostawiając perfekcyjnie przygotowane CV, które wyróżni kandydata z tłumu. Jak to zrobić? Wskazówki można znaleźć w artykule Bezkonkurencyjne CV w branży IT”.

Lubisz wyzwania? Chcesz się wykazać? Przeciętność nie jest dla Ciebie? Oferujemy pracę w jednej z najbardziej innowacyjnych  branży – projektowania zaawansowanych rozwiązań informatycznych w oparciu o nowoczesne technologie. Umożliwiamy udział w nowatorskich przedsięwzięciach realizowanych dla firm będących liderami rynku w Polsce i zagranicą. Gwarantujemy współpracę z ludźmi o nietuzinkowych pomysłach i zainteresowaniach, ceniących motywację, zaangażowanie i z poczuciem humoru. Ciasne krawaty i schematy zamieniliśmy na swobodę i kreatywność. Z nami nie ma miejsca na nudę, jest za to przestrzeń na dobry dowcip. Zobacz aktualne  oferty pracy i dołącz do Hicron.