Napisz do nas
pl
en pl de

Digital Software Services

Wyjątkowe i niezawodne rozwiązania oparte o elastyczne i nowoczesne technologie

 

Digital Software Services: co oferujemy?

Zespół Digital Software Services świadczy usługi projektowania, wdrożenia, rozwoju, utrzymania i integracji systemów klasy enterprise w szerokim spectrum technologii: Java EE, .NET, HTML5/CSS, Javascript, Big Data (Hadoop/Cloudera), Business Intelligence (Qlik), Adobe Experience Manager (CMS), Mobile iOS&Android, PHP i innych.

Naszym wyróżnikiem jest koncentracja na procesach biznesowych Klienta i fachowe doradztwo przy wyborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do potrzeb. Ta filozofia pomaga nam z sukcesem realizować projekty zarówno dla start-upów jak i międzynarodowych korporacji.

Nasze usługi

Modele współpracy:

  • Team Extension/Nearshore Center – uzupełnienie zespołu klienta o specjalistów/zespoły Hicron posiadających pożądane kompetencje. W tym modelu projektem zarządza Klient, Hicron realizuje wskazane zadania zgodnie ze standardami technicznymi i zarządczymi.
  • Managed Service – Hicron przejmuje odpowiedzialność za rozwój i wsparcie rozwiązania IT we wskazanym zakresie, zapewniając utrzymanie i dalszy rozwój systemu bądź jego części, zgodnie z priorytetami ustalonymi z Klientem. Hicron rekomenduje realizację projektów w metodykach iteracyjnych bądź zwinnych (Agile/SCRUM).
  • Bespoke Software Projects – całościowa realizacja i zarządzanie projektem na zlecenie. Klient dostarcza Hicron pełną specyfikację, na podstawie której Hicron przygotowuje i wdraża rozwiązanie. Rozwiązanie implementowane jest w standardzie technologicznym Klienta. Hicron może przygotować rekomendacje technologiczne, które zawsze zatwierdzane są przez Klienta. Realizacja projektów możliwa w metodykach twardych (Waterfall) bądź zwinnych (Agile/SCRUM)
en pl de
×

Skontaktuj się

z naszym wrocławskim biurem.

+48 71 77 60 300
+48 71 77 60 333

Kontakt